About the company

Σύμβουλος Πωλήσεων Καταστήματος (Λευκωσία) SCANDIA

nicosia
Permanent

888 days ago Expired

Job description

Η αλυσίδα καταστημάτων SCANDIA, που ασχολείται με την εισαγωγή και πώληση ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει άτομα στην Λευκωσία για την πλήρωση της πιο κάτω θέσης: Σύμβουλος Πωλήσεων Καταστήματος (Λευκωσία) Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες Ενημέρωση πελατών, επίδειξη και πώληση των προϊόντων Ανάπτυξη και αξιοποίηση δικτύου επαφών με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων Προτάσεις βελτιστοποίησης ενεργειών προώθησης Οποιαδήποτε άλλη εργασία σχετική με τη εξυπηρέτηση των πελατών και εργασιών του καταστήματος Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα εξυπηρέτησης πελατών ή τον τομέα πωλήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση καταναλωτών Ομαδικότητα και συνεργασία Ακεραιότητα και υπευθυνότητα Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας Αιτήσεις Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email [email protected] δηλώνοντας το όνομα της θέσης. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Job Duties

  • Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες
  • Ενημέρωση πελατών, επίδειξη και πώληση των προϊόντων
  • Ανάπτυξη και αξιοποίηση δικτύου επαφών με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων
  • Προτάσεις βελτιστοποίησης ενεργειών προώθησης
  • Οποιαδήποτε άλλη εργασία σχετική με τη εξυπηρέτηση των πελατών και εργασιών του καταστήματος

Job Requirements

  • Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα εξυπηρέτησης πελατών ή τον τομέα πωλήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση καταναλωτών
  • Ομαδικότητα και συνεργασία Ακεραιότητα και υπευθυνότητα
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας