About the company

ΤΕΧΝΙΚΟΣ / ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ - ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ

nicosia
Permanent

844 days ago Expired

Job description

Η εταιρεία SPYROS STAVRINIDES LTD δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Τεχνικού / Εγκαταστάτη Μηχανολογικών-Υδραυλικών πλήρους απασχόλησης στα Κεντρικά Γραφεία της στην Λευκωσία.

Job Duties

Η εταιρεία SPYROS STAVRINIDES LTD, η οποία δραστηριοποιείται στην εισαγωγή γεωργικών μηχανημάτων, εξαρτημάτων ύδρευσης, βαλβίδων και γεωργικών εφοδίων, δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Τεχνικού / Εγκαταστάτη Μηχανολογικών-Υδραυλικών πλήρους απασχόλησης στα Κεντρικά Γραφεία της στην Λευκωσία.

Κύρια Καθήκοντα:

1. Εγκατάσταση μηχανολογικών/υδραυλικών

2. Δυνατότητα εργασίας σε εργοτάξια / εξωτερικές εγκαταστάσεις

Job Requirements

 Απαιτούμενα προσόντα:

1. Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής / ΤΕΙ

2. Προηγούμενη τουλάχιστο πενταετής εμπειρία σε ανάλογη θέση

3. Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

4. Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα και δυνατότητα ανάπτυξης πρωτοβουλίας και ανάληψης ευθύνης

5. Λευκό Ποινικό Μητρώο

6. Άδεια Οδήγησης

7. Βασικές γνώσεις σε υδραυλικά, μηχανολογικά, ηλεκτρολογικά

Job Benefits

Μισθός αναλόγως προσόντων , πενθήμερη εργασία.