About the company

Merchandiser

nicosia
Permanent

512 days ago Expired

Job description

Η Argosy Trading Company Ltd, θυγατρική της δημόσιας εταιρείας Cyprus Trading Corporation Plc, μέλος του Ομίλου CTC που ασχολείται με την εισαγωγή και εμπορία διεθνώς αναγνωρισμένων προϊόντων ευρείας κατανάλωσης, δέχεται αιτήσεις για πρόσληψη Merchandiser πλήρους απασχόλησης, στην επαρχία Λευκωσίας.

Job Duties

Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Έλεγχος αποθεμάτων από τα ράφια και την αποθήκη του πελάτη
  • Τοποθέτηση προϊόντων και προωθητικού υλικού στα ράφια και άλλα σημεία πώλησης
  • Έλεγχος των ημερομηνιών λήξης, αν τα προϊόντα έχουν τιμές και αν είναι συγυρισμένα και καθαρά
  • Υλοποίηση γενικών προωθητικών ενεργειών ή / και ειδικών ενεργειών που αφορούν συγκεκριμένους πελάτες ή προϊόντα
  • Υλοποίηση του προγράμματος των επισκέψεων στους πελάτες που του ανατίθεται

Job Requirements

Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες:
  • Καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Job Benefits

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων, συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.