About the company

Βοηθοί Αποθήκης

limassol
Permanent

517 days ago Expired

Job description

Η εταιρεία Superhome Center (DIY) Ltd, μέλος του Ομίλου CTC, που δραστηριοποιείται στον τομέα του DIY με 6 συνολικά πολυκαταστήματα Παγκύπρια, ζητά να προσλάβει Βοηθούς Αποθήκης για το κατάστημα στη Λεμεσό.

Job Duties

Ευθύνες και καθήκοντα:

  • Φόρτωση/ εκφόρτωση εμπορευμάτων από το όχημα του προμηθευτή με τη χρήση βοηθητικών μηχανημάτων και εξοπλισμού και σύμφωνα με τους κανονισμούς και τις διαδικασίες του καταστήματος
  • Τακτοποίηση και αποθήκευση εμπορευμάτων
  • Μεταφορά των εμπορευμάτων από την αποθήκη στο κατάστημα και αντίστροφα
  • Καθαριότητα του χώρου της αποθήκης
  • Μετακίνηση κενών χαρτοκιβωτίων από το κατάστημα
  • Φόρτωση εμπορευμάτων στο αυτοκίνητο του πελάτη
  • Ετοιμασία παραγγελιών για παράδοση σε πελάτες
  • Άλλες εργασίες αποθήκης

Job Requirements