About the company

Σύμβουλος Πωλήσεων

limassol
Permanent

516 days ago Expired

Job description

Η Cassandra Trading Ltd, θυγατρική της δημόσιας εταιρείας Cyprus Trading Corporation Plc, που ασχολείται με την εισαγωγή και διανομή των καπνικών προϊόντων της Philip Morris International, ζητά να προσλάβει Σύμβουλο Πωλήσεων για τα καταστήματα IQOS στη Λεμεσό.

Job Duties

Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Ενημέρωση πελατών, επίδειξη και πώληση προϊόντων.
  • Άριστη εξυπηρέτηση πελατών.
  • Διατήρηση καλής γνώσης των προϊόντων.
  • Ανάπτυξη και αξιοποίηση δικτύου επαφών με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων.
  • Ορθή διαχείριση ταμείου.

Job Requirements

Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες:

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών.
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και κατανόηση των καταναλωτών.
  • Ομαδικό πνεύμα και πάθος για την επίτευξη των αποτελεσμάτων.
  • Ακεραιότητα και υπευθυνότητα.

Job Benefits

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων, συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.