About the company

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

limassol
Permanent

456 days ago Expired

Job description

H Εταιρεία S. STYLIANOU MEDISUPPLIES LTD, αντιπρόσωπος/εισαγωγέας Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού, ζητά να προσλάβει ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ, με έδρα τη Λεμεσό.

Job Duties

Καθήκοντα:

  • Γραμματειακή υποστήριξη.
  • Τηλεφωνική επικοινωνία & εξυπηρέτηση πελατών.
  • Ετοιμασία προσφορών.
  • Αρχειοθέτηση αλληλογραφίας και τήρηση αρχείων.
  • Διατήρηση της οργάνωσης του γραφείου μέσω προμηθειών και παραγγελιών.
  • Συμμόρφωση με τα πρότυπα, τις διαδικασίες και την πολιτική της εταιρείας.
  • Γενικά γραμματειακά και διοικητικά καθήκοντα για την υποστήριξη των λειτουργιών της εταιρείας και του διευθυντικού προσωπικού.

Job Requirements

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Δίπλωμα στις γραμματειακές σπουδές ή άλλο συναφή κλάδο.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση.
  • Κάτοικος Λεμεσού.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (προφορικά & γραπτά)
  • Άριστη γνώση Η/Υ (Microsoft Office, Excel, Outlook)
  • Γνώση λογισμικών προγραμμάτων (π.χ. SAP)
  • Οργανωτικές ικανότητες, υπευθυνότητα, προθυμία & ομαδικό πνεύμα.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια και συνέπεια.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα & ικανότητες επικοινωνίας.

Job Benefits

Απολαβές & Ωφελήματα:

  • Απολαβές αναλόγως προσόντων
  • μόνιμη πλήρης πενθήμερη εργασία
  • 13ος μισθός, εκπαίδευση και καλό περιβάλλον εργασίας.

Αιτήσεις: Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με τίτλο

Μόνο οι αιτήσεις που πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια θα αξιολογηθούν.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.

Ωράριο Εργασίας:

Δευτέρα-Παρασκευή 08:00-13:00 & 15:00-18:00