About the company

Trade Specialist

famagusta, limassol, nicosia, larnaca, paphos
Permanent

11 days ago

Job description

Η Cyprus Promo Team, εκ μέρους της εταιρείας Phoenicia Fereos Cyprus Ltd, η οποία εξειδικεύεται στην εισαγωγή και διανομή καπνικών προϊόντων, αναζητά Trade Specialist για τα προϊόντα θέρμανσης καπνού glo και τα προϊόντα ατμίσματος VUSE go, για τις επαρχίες Λευκωσία, Λάρνακα, Λεμεσό και Πάφο.

Job Duties

Περιγραφή θέσης:

• Ανάπτυξη και διαχείριση σχέσεων με πελάτες και συνεργάτες

• Εκπαίδευση και ενημέρωση πελατών σχετικά με τα προϊόντα της εταιρείας

• Πώληση και προώθηση προϊόντων

• Επίτευξη ή υπέρβαση στόχων πωλήσεων

Job Requirements

Απαιτούμενα Προσόντα:

• Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και πειθώ για την ανάπτυξη σχέσεων με πελάτες

• Πωλησιακές ικανότητες

• Δυναμισμός

• Ευελιξία, υπευθυνότητα, ευγένεια και στόχευση στο αποτέλεσμα

• Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών

Job Benefits

Προσφέρουμε:

• Μόνιμη απασχόληση

• Ελκυστικό σταθερό μηνιαίο μισθό

• 13ο μισθό

• Bonus βάσει απόδοσης

• Ασφαλιστική κάλυψη (Κοινωνικές Ασφαλίσεις)

• Κάλυψη εξόδων μετακίνησης

• Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη

Δυνατότητα Απασχόλησης:

• 5 ημέρες/εβδομάδα - 4 Καθημερινές & 1 Σάββατο* (συνολικά 2 Σάββατα τον μήνα*)

• 5ωρη απασχόληση

• Σταθερό πακέτο αποδοχών