Σχετικά με την εταιρεία

Merchandiser (Στοιβαδόρος)

nicosia
Permanent

877 μέρες πριν Expired

Job description

Η εταιρεία Τρύφων Τσεριώτης με έδρα την Λευκωσία αναζητά να προσλάβει Merchandiser για πλήρη απασχόληση για την επαρχία της Λευκωσίας.

Job Duties

Καθήκοντα

  • Καταγραφή αναγκών για αναπλήρωση προϊόντων
  • Φόρτωση προϊόντων από την αποθήκη στα ράφια
  • Αναδιάταξη προϊόντων στα ράφια σύμφωνα με την ημερομηνία λήξης
  • Τακτοποίηση των ραφιών και διατήρηση σωστής εικόνας

Job Requirements

Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση στο χώρο
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Εξαιρετικές οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα διαχείρισης της πίεσης

Job Benefits

Η εταιρεία παρέχει

  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Δυνατότητα συμμετοχής στο ομαδικό σχέδιο υγείας
  • Δυνατότητα συμμετοχής σε ταμείο προνοίας
  • Ένα εξαιρετικό επαγγελματικό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν το αναθεωρημένο τους βιογραφικό σημείωμα το αργότερο μέχρι τις 22 Δεκεμβρίου 2021 αναφέροντας στο θέμα του email το όνομα της θέσης: TT- ME.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.