Σχετικά με την εταιρεία

Χειριστές Εξοπλισμού Εγκατάστασης

larnaca
Permanent

675 μέρες πριν Expired

Job description

Οι υποψήφιοι

Οι υποψήφιοι για τη  θέση που περιγράφεται πιο πάνω, θα απασχοληθούν σε εγκατάσταση πετρελαιοειδών που βρίσκεται στο Βασιλικό όπου η κύρια ασχολία της μονάδας είναι η παραλαβή, αποθήκευση, εμφιάλωση/συντήρηση φιαλών υγραερίου, και φόρτωση βυτιοφόρων μεταφοράς υγραερίου.

Job Duties

Γενικά καθήκοντα και ευθύνες

•    Χειρισμός μηχανημάτων εμφιάλωσης υγραερίου
•    Συντήρηση φιαλών υγραερίου
•    Φόρτωση βυτιοφόρων μεταφοράς υγραερίου
•    Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών και παραδόσεων
•    Διαχείριση και συντήρηση εξοπλισμού εγκατάστασης
•    Χειρωνακτικές και άλλες εργασίες εγκατάστασης
•    Πιστή τήρηση των κανόνων ασφάλειας, υγείας και περιβάλλοντος

Job Requirements

Απαιτούμενα προσόντα

•    Απολυτήριο Λυκείου / Τεχνικής Σχολής θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
•    Πείρα τουλάχιστον 3 ετών σε εγκαταστάσεις πετρελαιοειδών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
•    Καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας
•    Γνώση της Αγγλικής γλώσσας  θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
•    Πιστοποιητικό ECDL ή παρόμοιο πιστοποιητικό  χρήσης Ηλεκτρονικών Υπολογιστών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
•    Πιστοποιητικό λευκού ποινικού μητρώου
•    Εκπλήρωση Στρατιωτικών υποχρεώσεων ή να έχει απαλλαγεί νόμιμα από αυτές
•    Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια, τιμιότητα, ευθυκρισία, πρωτοβουλία, επικοινωνία, ομαδικότητα και αποτελεσματικότητα

Job Benefits

Μισθός και Ωφελήματα

Στους υποψήφιους που θα πληρούν τα προσόντα για την πιο πάνω θέση εργασίας, θα προσφερθεί ελκυστικό πακέτο αμοιβής και ωφελημάτων. Ανάλογα με τα προσόντα και την εμπειρία, θα γίνει και η ανάθεση των σχετικών καθηκόντων.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα το αργότερο μέχρι 06/07/2022 στην ηλεκτρονική διεύθυνση/email: [email protected] ή να κατεβάσουν και να συμπληρώσουν την αίτηση απασχόλησης πατώντας πάνω στο link:

Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας.
Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν για συνέντευξη.