Σχετικά με την εταιρεία

Salesperson / Interior Designer

limassol
Permanent

324 μέρες πριν Expired

Job description

 Εξυπηρέτηση πελατών εντός του καταστήματος ή στον χώρο του πελάτη για την μελέτη, σχεδιασμό και πρόταση επίπλων γραφείου

Job Duties

Καθήκοντα:

  •  Προτάσεις επίπλων γραφείου σε υποψήφιους πελάτες
  •  Μελέτη και ετοιμασία σχεδίων με διατάξεις επίπλων γραφείου
  •  Ετοιμασία προσφορών και παρουσίαση προς τους πελάτες

Job Requirements

 Απαιτούμενα προσόντα:

  •  Απόφοιτη/ος Σχολής Ανώτερης Εκπαίδευσης
  •  Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες
  •  Καλή γνώση Microsoft Office
  •  Γνώσεις AutoCAD θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  •  Γνώση ερμηνείας τεχνικών σχεδίων
  •  Πείρα όχι απαραίτητη
  •  Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, γραπτώς και προφορικώς
  •  Πρωτοβουλία, ευχάριστη προσωπικότητα και άνεση επικοινωνίας

Job Benefits

 Ωφελήματα:

  •  Ανταγωνιστικές απολαβές αναλόγως προσόντων
  •  Πενθήμερη εβδομάδα εργασίας
  •  13ος μισθός
  •  Άνετο και ευχάριστο περιβάλλον
  •  Άριστοι όροι εργασίας