About the company

Kαθαριστής / Καθαρίστρια, Hilton Nicosia

nicosia
Permanent

918 days ago Expired

Job description

KENΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

Το ξενοδοχείο ‘Hilton Nicosia’, μέλος του Ομίλου Δημόσια Εταιρεία Λτδ, με πολυετή επιτυχημένη παρουσία στην Τουριστική βιομηχανία, σε Ελλάδα και Κύπρο, ζητάει άτομα στην παρακάτω θέση:

Καθαριστής / Καθαρίστρια

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με τον τίτλο της πιο πάνω θέσης, στην ηλεκτρονική διεύθυνση, όχι αργότερα από τις 9 Νοεμβρίου 2021.

*** Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εχεμύθειας ***

Job Duties

Κύρια καθήκοντα / ευθύνες:

  • • Καθαρισμός και τακτοποίηση των χώρων σύμφωνα με τα πρότυπα και τους κανονισμούς της ξενοδοχειακής μονάδας.
  • • Παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης πελατών.
  • • Διατήρηση του εξοπλισμού σε καλή κατάσταση.
  • • Αναφορά τυχόν ελλείψεων, ζημιών ή ζητημάτων ασφαλείας στον άμεσα προϊστάμενο.
  • • Έλεγχος των επίπεδων αποθήκευσης όλων των αναλώσιμων.
  • • Συμμόρφωση με τους κανονισμούς για την Ασφάλεια και Υγεία και τις πολιτικές της εταιρείας.

Job Requirements

Aπαιτούμενα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί ως πρόσθετο προσόν.
  • Προθυμία για εκπαίδευση στα καθήκοντα της θέσης.
  • Ικανότητα οργάνωσης και όρεξη για εργασία.